Svatební fotografie


S radostí budu Váš svatební fotograf a zachytím jedinečné okamžiky i emoce z Vašeho svatebního dne. Fotografie má své kouzlo uchování neopakovatelného okamžiku. Stojí za to vytvořit z každé svatby takový soubor fotografií, ke kterému se rádi budete vracet i v budoucnu. Fotografování mě baví a věřím, ze si společné fotografování užijeme v klidu a pohodě, tolik potřebné pro vznik krásných snímků s unikátní atmosférou.

Referenční fotografie si můžete prohlédnout v tématických galeriích nebo na blogu, kde uvidíte ukázky z některých předchozích zakázek.

BALÍČKY SLUŽEB SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ:

TOP

5 HODIN

 • USB flash s minimálně 250 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 • 30 ks Vámi vybraných tištěných fotografií formátu 13×19 cm
 • Soukromé webové album – pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 • Předsvatební schůzka
 • Záloha fotografií 2 roky
 • Možnost prodloužení za 1400,- Kč/hodina

Svatba s decentní účastí fotografa.

11500,- KČ

 


KOMPLET

7 HODIN

 • USB flash s minimálně 300 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 • 50 ks Vámi vybraných tištěných fotografií formátu 13×19 cm
 • Soukromé webové album – pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 • Předsvatební schůzka
 • Záloha fotografií 2 roky
 • Možnost prodloužení za 1400,- Kč/hodina

Nejoblíbenější balíček služeb.

14000,- KČ

 


TOTAL

11 HODIN

 • USB flash s minimálně 380 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 • 80 ks Vámi vybraných tištěných fotografií formátu 13×19 cm
 • Soukromé webové album –pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 • Předsvatební schůzka
 • Záloha fotografií 2 roky
 • Možnost prodloužení za 1400,- Kč/hodina

Fotografování od příprav po party.

18000,- KČ

 


Svatba je pro každého naprosto výjimečnou životní událostí. Svatební den je plný emocí a událostí, ke kterým se mnohokrát v budoucnu budete vracet ve vzpomínkách. Ačkoliv si svůj svatební den budete jistě dobře pamatovat, je třeba si uvědomit, že paměť je selektivní a neuchová všechny detaily ze svatebního dne. Ideálním způsobem, jak zachovat vzpomínku na svatební den, je nechat si nafotografovat kvalitní a krásné svatební fotografie, fotoalbum, případně fotoknihu. Jen tak se budete moci ke své svatbě vždy vrátit, v budoucnu jistě i s dětmi a vnoučaty. Výběr fotografa pro Váš svatební den je tedy důležitý. Budu opravdu rád a poctěn, pokud mi svěříte zodpovědnost zachytit a zobrazit vzpomínky na Váš svatební den. Fotografování považuji za skvělou profesi, která mě baví a věřím, že na výsledku to uvidíte i Vy. Je pro mě důležité, aby fotografování svatby pro Vás bylo příjemné, cítili jste se při něm dobře a opravdu jste si ho užili. Zachycení reálných momentek, nálady a atmosféry je mi přednější, než kašírované ateliérové fotografie s mnohdy nevkusným umělým pozadím. V průběhu svatebního fotografování kombinuji různé přístupy podle situace, přání i momentálního rozpoložení fotografovaných. Výsledkem je sada formálních i neformálních fotografií. Rozhodně však platí, že čím neformálněji a akčněji fotografování pojmeme, tím bude výsledek zajímavější a o to více si vše užijeme. Vždy se těším, že společné fotografování bude pořádná zábava a garantuji Vám, že z fotografování nemusíte mít vůbec žádné obavy.

Pro snadnější rozhodování detailněji popisuji rozsah možných služeb pro Váš svatební den:

Vhodné pro všechny, kteří se na svůj svatební den opravdu těší a chtějí mít kvalitně zdokumentované vše podstatné, co během něj proběhne. Fotografovat společně začneme již během ranních příprav, kdy vzniknou krásné intimní fotografie při líčení, česání a hmatatelného očekávání nadcházejícího velkého okamžiku v životě snoubenců. Poté zaznamenáme cestu na obřad a pochopitelně dojde i na fotografování příjezdu novomanželů, průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací, skupinových fotografií se svatebčany. Speciálně si dáme záležet na neformálních portrétních fotografií novomanželů, na což je ideální si vyhradit čas i těsně po začátku neformální části svatební hostiny, kdy jsou hosté spokojeni s průběhem svatby a novomanžely bez lítosti omluví na fotografování. Fotografování bude ukončeno v průběhu večerní party. Fotografování v celkovém trvání cca 11 hodin.

Skvělá volba pro zachycení průběhu svatebního dne. S fotografováním začneme podle domluvy, nejčastěji však již v průběhu příprav, kdy vzniknou zajímavé intimní momentky. Zdokumentována bude cesta na svatební místo a příjezd novomanželů. Následovat bude fotografování průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací a skupinových fotografií se svatebčany. Pozornost podle dohody budeme věnovat portrétním a neformálním fotografií novomanželů jak v blízkostí svatebního místa, tak ideálně i po začátku neformální části svatební hostiny, kdy hosté již mohou pokračovat v zábavě během krátké nepřítomnosti novomanželů. Fotografování v celkovém trvání cca 7 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit, v takovém případě je účtována sazba 1400,- Kč za každou započatou další hodinu.

Fotografování, během něhož zachytíme domácí atmosféru před odjezdem na obřad, příjezd novomanželů, průběh obřadu, všechny oficiální ceremonie, gratulace, skupinové fotografie se svatebčany a portrétních fotografií novomanželů. Fotografování je většinou ukončeno v průběhu první hodiny svatební hostiny a stihne pokrýt i řadu zajímavých momentek. Fotografování v celkovém trvání cca 5 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit, v takovém případě je účtována sazba 1400,- Kč za každou započatou další hodinu.

Fotografování příjezdu novomanželů, průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací, skupinových fotografií se svatebčany, portrétních fotografií novomanželů v blízkostí svatebního místa. Fotografování v celkovém trvání cca 2 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit (pokud to dovolí harmonogram fotografa), v takovém případě je účtována sazba 1400,- Kč za každou započatou další hodinu.

Tento typ fotografování je velmi oblíbený zejména ve Velké Británii, USA, ale i Vietnamu a čím dál tím víc i u nás. Fotografování obsahuje především portrétní fotografie páru v plenéru, ideálně na vhodně vytipovaném místě, ke kterému mají fotografovaní osobní vztah (např. často na daném místě scházejí, zažili na zde příjemné společné chvíle, je to romantické místo v blízkosti budoucího svatebního místa a podobně).

Uvedené ceny jsou platné od 1. 11. 2022 pro sezónu 2023.

Chcete se na něco zeptat nebo si zarezervovat termín? Napište mi:  GDPR – odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře je vyjádřen souhlas v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.