Svatební fotografie


FOTOGRAF SVATEBNÍHO DNE BY MĚL ZACHYTIT ZEJMÉNA VAŠE VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY A EMOCE. A VĚŘTE, ŽE VÁŠ DEN JICH BUDE PLNÝ. PROTO MÁ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE SVÉ KOUZLO A STOJÍ ZA TO VYTVOŘIT Z KAŽDÉ SVATBY TAKOVÝ SOUBOR FOTOGRAFIÍ, KE KTERÉMU SE RÁDI BUDETE VRACET I V BUDOUCNU.

Více fotografií si můžete prohlédnout v tématických galeriích nebo na blogu, kde naopak uvidíte ukázky z jednotlivých zakázek.

Pro snadnější rozhodování nabízím 4 základní nabídky svatebního fotografování v různém rozsahu:

 • Svatba MINI: 6990,- Kč (tento balíček lze objednat kdykoliv kromě sobotních termínů v hlavní sezóně, tzn. od 1. 6. do 31. 8.)
 • Svatba TOP: 9990,- Kč
 • Svatba KOMPLET: 11990,- Kč (nejžádanější)
 • Svatba TOTAL: 14990,- Kč
Poptat fotografa

 

Popis rozsahu jednotlivých balíčků služeb naleznete na stránce ceníku. Uvedené ceny jsou platné od 1. 1. 2021 pro sezónu 2021.

Svatba je pro každého naprosto výjimečnou životní událostí. Svatební den je plný emocí a událostí, ke kterým se mnohokrát v budoucnu budete vracet ve vzpomínkách. Ačkoliv si svůj svatební den budete jistě dobře pamatovat, je třeba si uvědomit, že paměť je selektivní a neuchová všechny detaily i emoce ze svatebního dne. Ideálním způsobem, jak zachovat vzpomínku na svatební den, je nechat si zajistit kvalitní a krásné svatební fotografie, fotoalbum, případně fotoknihu. Jen tak se budete moci ke své svatbě vždy vrátit, v budoucnu jistě i s dětmi a vnoučaty. Výběr fotografa pro Váš svatební den je tedy důležitý. Budu opravdu rád a poctěn, pokud mi svěříte zodpovědnost zachytit a zobrazit vzpomínky na Váš svatební den. Fotografování považuji za skvělou profesi, která mě baví a věřím, že na výsledku to uvidíte i Vy. Je pro mě důležité, aby fotografování svatby pro Vás bylo příjemné, cítili jste se při něm dobře a opravdu jste si ho užili. Zachycení reálných momentek, nálady a atmosféry je mi přednější, než kašírované ateliérové fotografie s mnohdy nevkusným umělým pozadím. V průběhu svatebního fotografování kombinuji různé přístupy podle situace, přání i momentálního rozpoložení fotografovaných. Výsledkem je sada formálních i neformálních fotografií. Rozhodně však platí, že čím neformálněji a akčněji fotografování pojmeme, tím bude výsledek zajímavější a o to více si vše užijeme. Vždy se těším, že společné fotografování bude pořádná zábava a garantuji Vám, že z fotografování nemusíte mít vůbec žádné obavy.

Nabízím Vám:

 • Fotografování dle individuálních přání snoubenců, vždy po předchozí konzultaci
 • Cenové balíčky pro snadnější orientaci
 • Možné rozšíření služeb – dva fotografové, kameraman, grafické studio, speciální tiskové výstupy atd.
 • Předsvatební fotografování

Bližší informace k cenám a rozsahu fotografování najdete na stránce ceníku.

Pro objednání termínu Vaší svatby mě neváhejte kontaktovat nebo raději rovnou zavolejte na tel. 725952011.

Ahoj Filipe, nemám slov, je to nádhera! Jsem hrozně ráda, že jsi fotil naší svatbu ty!

Míša & Jindra
Novomanželé

Ahoj Filipe, ještě jsme Ti dostatečně nepochválili fotky! Všichni jsou naprosto nadšený!!! Jsou tedy vážně užasný a vypadají jakoby Plzeň byla jen naše… Jsem zvědavá, kdy nás omrzí :-)

Anička & Miky & kluci
Skotská svatba v Čechách

Ahoj Filipe, jsi rychlík. A taky jsi úžasnej fotograf! Fotky jsou nádherný, moc se nám líbí! Diky;-) M&S

Marcela & Steve
Svatba plná potápěčů
Filipe, fotky jsou opravdu krásné.
Alice a Ondřej
Novomanželé

Ahoj Filipe, plno fotek se setkalo s nadšenou reakcí jak u nás, tak i u našich hostů, kterým jsme fotky ukázali. Doslova cituji:“Máme stovky fotek, ale žádnou tak pěknou.

Martin a Lenka
Novomanželé

Čau Filipe, mockrát děkujem. Fotky jsi dělal moc pěkné. Tak třeba zase někdy někde ;)!

David S.
Atlet, medailista z MS a OH.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Fotografování, během něhož zachytíme domácí atmosféru před odjezdem na obřad, příjezd novomanželů, průběh obřadu, všechny oficiální ceremonie, gratulace, skupinové fotografie se svatebčany a portrétních fotografií novomanželů. Fotografování je většinou ukončeno v průběhu první hodiny svatební hostiny a stihne pokrýt i řadu zajímavých momentek. Fotografování v celkovém trvání cca 5 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit, v takovém případě je účtována sazba 1000,- Kč za každou započatou další hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Sadu 30 ks papírových fotografií 13×19 cm
 2. USB flash disk s minimálně 250 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 3. 5 hodin fotografování
 4. Soukromé webové album – pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 5. Osobní schůzka
 6. Dopravné v Praze a Plzni zdarma

Skvělá volba pro zachycení průběhu svatebního dne. S fotografováním začneme podle domluvy, nejčastěji však již v průběhu příprav, kdy vzniknou zajímavé intimní momentky. Zdokumentována bude cesta na svatební místo a příjezd novomanželů. Následovat bude fotografování průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací a skupinových fotografií se svatebčany. Pozornost podle dohody budeme věnovat portrétním a neformálním fotografií novomanželů jak v blízkostí svatebního místa, tak ideálně i po začátku neformální části svatební hostiny, kdy hosté již mohou pokračovat v zábavě během krátké nepřítomnosti novomanželů. Fotografování v celkovém trvání cca 8 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit, v takovém případě je účtována sazba 1000,- Kč za každou započatou další hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Sadu 50 ks papírových fotografií 13×19 cm (nebo v jiném formátu dle domluvy)
 2. USB flash disk s minimálně 300 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 3. 8 hodin fotografování
 4. Soukromé webové album – pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 5. Osobní schůzka
 6. Dopravné v Praze a Plzni zdarma

Vhodné pro všechny, kteří se na svůj svatební den opravdu těší a chtějí mít kvalitně zdokumentované vše podstatné, co během něj proběhne. Fotografovat společně začneme již během ranních příprav, kdy vzniknou krásné intimní fotografie při líčení, česání a hmatatelného očekávání nadcházejícího velkého okamžiku v životě snoubenců. Poté zaznamenáme cestu na obřad a pochopitelně dojde i na fotografování příjezdu novomanželů, průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací, skupinových fotografií se svatebčany. Speciálně si dáme záležet na neformálních portrétních fotografií novomanželů, na což je ideální si vyhradit čas i těsně po začátku neformální části svatební hostiny, kdy jsou hosté spokojeni s průběhem svatby a novomanžely bez lítosti omluví na fotografování. Fotografování bude ukončeno v průběhu večerní party. Fotografování v celkovém trvání cca 12 hodin. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Fotografování cca 12 hodin, maximální individuální uzpůsobení fotografa harmonogramu svatby a přání snoubenců
 2. Sadu 80 ks papírových fotografií 13×19 cm (nebo v jiném formátu dle domluvy)
 3. USB flash disk s minimálně 380 fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 4. Soukromé webové album –pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 5. Osobní schůzka
 6. Dopravné v Praze, Plzni a okruhu 20 km od těchto měst zdarma

Fotografování příjezdu novomanželů, průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací, skupinových fotografií se svatebčany, portrétních fotografií novomanželů v blízkostí svatebního místa. Fotografování v celkovém trvání cca 2 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit (pokud to dovolí harmonogram fotografa), v takovém případě je účtována sazba 1000,- Kč za každou započatou další hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. USB flash disk s minimálně 120 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 2. 2 hodiny fotografování
 3. Soukromé webové album – po dobu dle dohody
Tento typ fotografování je velmi oblíbený zejména ve Velké Británii a USA. Fotografování obsahuje především portrétní fotografie páru v plenéru, ideálně na vhodně vytipovaném místě, ke kterému mají fotografovaní osobní vztah (např. často na daném místě scházejí, zažili na zde příjemné společné chvíle, je to romantické místo v blízkosti budoucího svatebního místa a podobně). Fotografování v době trvání cca 1 hodiny je za cenu 1600,- Kč. Fotografování lze prodloužit za sazbu 1000,- Kč za každou další započatou hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:
 1. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
 2. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.
 3. Doba  fotografování dle vzájemné dohody
 4. Soukromé webové album pro výběr digitálních fotografií a snímků pro tisk

FOTOGRAF FILIP KOMOROUS
info(zavináč)filipfotograf.cz
+420 725 952 011


Poptat fotografa:


GDPR – odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře je vyjádřen souhlas v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.