Portrétní fotografie


PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE VE FOTOATELIÉRU FILIPA KOMOROUSE V PLZNI

Portrétní fotografie realizuji jak ve vlastním fotoateliéru v Plzni, tak v krátkodobě pronajatých prostorách v Praze, či jinde po republice. Fotografovat portréty pochopitelně dobře lze i v přirozeném prostředí portrétovaného nebo v exteriérech, či vybraných exkluzivních interiérech po dohodě s vlastníkem. Při portrétování je důležitá hlavně pohoda a navozená přátelská atmosféra. Fotografování pak probíhá spíše mimochodem a vždy jen tak, aby bylo příjemné fotografovanému. Z nafotografovaných snímků vzniká webová galerie, v níž si klient pohodlně vybere fotografie, které mu vyhovují.

Výstupem portrétního fotografování jsou vždy vyretušované fotografie v digitální podobě a po dohodě i tištěné fotografie v libovolném formátu.

Pro objednání termínu fotografování v ateliéru mě neváhejte kontaktovat nebo rovnou zavolejte na tel. 725952011.

Více portrétních fotografií najdete ve fotogalerii.

FOTOATELIÉR

Fotografování portrétů ve fotoateliéru. Fotografování portrétů, které vystihují osobnost fotografovaného modelu nebo modelky nebo fotografování tzv. business portrétu pro prezentaci v životopisu a profesních sociálních sítích. Je vhodná telefonická konzultace předem. Fotografování portrétu je po dohodě možné i mimo ateliér. Není od věci zvážit využítí služeb profesionální vizážistky – obvykle cca 500,- Kč (upřesněno v závislosti na náročnosti líčení a druhu fotografování). Fotografovat společně můžeme buď jeden vychytaný portrét nebo oblíbenou formou hodinové až 90 minutové fotografické seance s cílem vytvořit variabilní sadičku více fotografií. Neváhejte se zamluvením termínu. Společně zkonzultujeme, jaká forma portrétního fotografování bude nejlépe vyhovovat Vašim představám.

Cena 1800,- Kč/60 minut portrétování s možností prodloužení podle potřeby. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

  1. Ateliérové fotografování 60 minut s možností prodloužení
  2. Soukromé webové album pro výběr fotografií v digitální podobě a snímků k tisku
  3. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
  4. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.

Rodinná fotografie je velmi specifický druh portrétní fotografie. Má smysl zejména z toho důvodu, že všichni v čase neustále procházíme určitým vývojem, což při každodenní činnosti nevnímáme tak intenzivně jako právě při shlédnutí fotografií s určitým časovým odstupem. Rodinné fotografování zahrnuje fotografování budoucích rodičů, rodin, sourozenců, dětí, ale například i narozeninových oslav, křtin apod.

Cena od 2000,- Kč/60 minut fotografování s možností prodloužení podle potřeby. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

  1. Ateliérové fotografování 60 minut s možností prodloužení
  2. Soukromé webové album s cca 50 a více ks nafotografovaných snímků –  pro výběr fotografií v digitální podobě a snímků k tisku
  3. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
  4. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.

Cenu fotografií je třeba kalkulovat zcela individuálně podle potřeb klienta. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Cena od 1800,- Kč/první hodina fotografování, 1400,- Kč/každá započatá další hodina fotografování.

Chcete se na něco zeptat nebo si zarezervovat termín? Napište mi:    GDPR – odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře je vyjádřen souhlas v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.