Kontakt


FOTOGRAF FILIP KOMOROUS
info@filipfotograf.cz
+420 725 952 011

FOTOATELIÉR
Denisovo nábřeží 6, Plzeň (působnost v celé ČR i zahraničí)
Kudy do ateliéru »


Poptat fotografa:


Jaké jsou ohlasy na fotografie?

Ahoj Filipe, jsi rychlík. A taky jsi úžasnej fotograf! Fotky jsou nádherný, moc se nám líbí! Díky;-) M&S

Marcela & Steve
Svatba plná potápěčů

Ahoj Filipe, nemám slov, je to nádhera! Jsem hrozně ráda, že jsi fotil naší svatbu ty!

Míša & Jindra
Novomanželé

Hezký den, Filipe. Moc děkujeme za super práci, fotogalerie vypadá skvěle, jsme opravdu nadšení…

Markéta & Marek
Novomanželé

Ahoj Filipe, ještě jsme Ti dostatečně nepochválili fotky! Všichni jsou naprosto nadšený!!! Jsou tedy vážně užasný a vypadají jakoby Plzeň byla jen naše… Jsem zvědavá, kdy nás omrzí :-)

Anička & Miky & kluci
Skotská svatba v Čechách
Filipe, fotky jsou opravdu krásné.
Alice a Ondřej
Novomanželé
Dear Filip, I think you’re doing a good job. Everything is OK.
M. S.
GCMR Gmbh

Ahoj Filipe, fotky jsou super, už teď se nemůžeme dočkat dalších :-)

Lenka a Vojta
Novomanželé

Ahoj Filipe, plno fotek se setkalo s nadšenou reakcí jak u nás, tak i u našich hostů, kterým jsme fotky ukázali. Doslova cituji:“Máme stovky fotek, ale žádnou tak pěknou.“

Martin a Lenka
Novomanželé

Ahoj Filipe, výběr fotografií pro fotoknihu necháme na Tobě. Vyber takové fotky, které Ti přijdou k nám nejlepší. Nám se líbí všechny, ve všech je kouzlo a krásné světlo.“

Soňa a Honza
Novomanželé

Čau Filipe, mockrát děkujem. Fotky jsi dělal moc pěkné. Tak třeba zase někdy někde ;)!“

David S.
Atlet, medailista z MS a OH.


Fotografické služby poskytuji na území celé České republiky i v zahraničí. Podle charakteru zakázky pracuji samostatně nebo v týmu s asistentkou a grafikem, případně druhým fotografem a kameramanem. Většinu zakázek realizuji na území Plzně, Prahy, Středočeského a Plzeňského kraje, ale vítaným zpestřením jsou vždy i fotografické akce v zahraničních destinacích – zakázky na základě objednávky klientů jsem realizoval například v Německu, Anglii, Francii, Rakousku, Polsku, Itálii, Slovinsku, Maďarsku, Rusku, Bulharsku, Egyptě, Mexiku, Irsku. Ateliérovou portrétní a produktovou fotografii realizuji převážně ve vlastním ateliéru v Plzni, případně v Praze. Spolupracuji s českými i zahraničními klienty, s jednotlivci i firmami, s národními i nadnárodními sportovními svazy, s profesionálními sportovními kluby i regionálními oddíly. S řadou klientů spolupracuji dlouhodobě. Z hlediska místa se většinou necítím být limitován a vše je pro mne pouze otázkou dohody a pochopitelně i volných termínů. Těším se na spolupráci i s Vámi.

Fotografické služby na základě živnosti provozuji od roku 1998.


Provozovatel webu:

Mgr. Filip Komorous, provozovna Denisovo nábř. 6, 301 00 Plzeň, IČ 67893635.

GURU SOLUTIONS s. r. o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, IČ 26328534, DIČ CZ26328534, C212704 vedená u Městského soudu v Praze.

GDPR ustanovení – odesláním poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře souhlasíte v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.