Fotoateliér


POHODOVÁ ATMOSFÉRA I ZÁZEMÍ PROFESIONÁLNÍ TECHNOLOGIE

Ve fotoateliéru se nejčastěji věnuji těmto fotografickým disciplínám:

 • Produktová fotografie
 • Portrétní fotografie
 • Rodinné fotografie

Fotoateliér je základním zázemím pro portrétní a produktovou fotografii. Buď ve spolupráci s klientem nebo asistentkou pracuji ve fotoateliéru vybaveném profesionální švýcarskou osvětlovací technologií, což dává velmi dobré technické možnosti v rámci regionu. Při práci ve fotoateliéru je tak možnost spolehlivě zajistit fotografické výstupy vysoké kvality, které vynikají vyrovnaností a stálostí, což ocení zejména odběratelé produktových fotografií.

K výstupům vysoké kvality přispívá i další používaná technika, ať již se jedná o profesionální řadu objektivů, či profesionálních těl fotoaparátů s rozlišením 48 MPix, 36MPix, 24 MPix nebo větším dle potřeby klienta.

Kvalitní technické vybavení však vnímám jen jako nutný základ pro zodpovědné poskytnutí profesionální služby, a tak je důležité i to, abychom se společně s klienty v ateliéru dobře cítili. Atmosféra při společné práci je vždy na prvním místě.

Pro objednání termínu fotografování v ateliéru, mě neváhejte kontaktovat.

Více fotografií zde.

FOTOATELIÉR

Cenu produktové fotografie je třeba kalkulovat individuálně v závislosti na množství, potřebném výstupu a typu produktu. Orientační cena je vztažena k velkému množství nejpoptávanějšímu typu produktové fotografie – z fotografického hlediska nekomplikovaný produkt (např. rychlovarná konvice) fotografovaný pro e-shop, či tištěný katalog. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Orientační cena od 300,- Kč/1 foto.

Orientační cena vychází z  částky 11600,- Kč/1 den fotografování.

 

Poptat fotografa

Fotografování portrétů ve fotoateliéru. Fotografování portrétů, které vystihují osobnost fotografovaného modelu nebo modelky nebo fotografování tzv. business portrétu pro prezentaci v životopisu a profesních sociálních sítích. Je vhodná telefonická konzultace předem. Fotografování portrétu je po dohodě možné i mimo ateliér. Není od věci zvážit využítí služeb profesionální vizážistky – obvykle cca 500,- Kč (upřesněno v závislosti na náročnosti líčení a druhu fotografování). Fotografovat společně můžeme buď jeden vychytaný portrét nebo oblíbenou formou hodinové fotografické seance s cílem vytvořit variabilní sadičku více fotografií. Neváhejte se zamluvením termínu. Společně zkonzultujeme, jaká forma portrétního fotografování bude nejlépe vyhovovat Vašim představám.

Cena 1800,- Kč/60 minut portrétování s možností prodloužení podle potřeby. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Ateliérové fotografování 60 minut s možností prodloužení
 2. Soukromé webové album pro výběr fotografií v digitální podobě a snímků k tisku
 3. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
 4. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.

 

Poptat fotografa

Rodinná fotografie je velmi specifický druh portrétní fotografie. Má smysl zejména z toho důvodu, že všichni v čase neustále procházíme určitým vývojem, což při každodenní činnosti nevnímáme tak intenzivně jako právě při shlédnutí fotografií s určitým časovým odstupem. Rodinné fotografování zahrnuje fotografování budoucích rodičů, rodin, sourozenců, dětí, ale například i narozeninových oslav, křtin apod.

Cena od 2000,- Kč/60 minut fotografování s možností prodloužení podle potřeby. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Ateliérové fotografování 60 minut s možností prodloužení
 2. Soukromé webové album s cca 50 – 100 ks nafotografovaných snímků –  pro výběr fotografií v digitální podobě a snímků k tisku
 3. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
 4. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.

 

Poptat fotografa