Svatební fotografie


SVATEBNÍ FOTOGRAF BY MĚL ZACHYTIT ZEJMÉNA VAŠE VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY A EMOCE. SVATEBNÍ DEN JE JICH PLNÝ. PROTO MÁ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE SVÉ KOUZLO A STOJÍ ZA TO VYTVOŘIT Z KAŽDÉ SVATBY TAKOVÝ SOUBOR FOTOGRAFIÍ, KE KTERÉMU SE RÁDI BUDETE VRACET I V BUDOUCNU.

Více fotografií zde.

Pro snadnější rozhodování nabízím 4 základní nabídky svatebního fotografování v různém rozsahu:

  • Svatba MINI: 7490,- Kč (tento balíček lze objednat kdykoliv kromě sobotních termínů v hlavní sezóně, tzn. od 1. 6. do 31. 8.)
  • Svatba TOP: 9990,- Kč
  • Svatba KOMPLET: 11990,- Kč (nejžádanější)
  • Svatba TOTAL: 15990,- Kč

Detailnější popis rozsahu jednotlivých balíčků služeb naleznete na stránce ceníku. Uvedené ceny jsou platné od 1. 12. 2019 pro sezónu 2020.

Svatba je pro každého naprosto výjimečnou životní událostí. Svatební den je plný emocí a událostí, ke kterým se mnohokrát v budoucnu budete vracet ve vzpomínkách. Ačkoliv si svůj svatební den budete jistě dobře pamatovat, je třeba si uvědomit, že paměť je selektivní a neuchová všechny detaily i emoce ze svatebního dne. Ideálním způsobem, jak zachovat vzpomínku na svatební den, je nechat si zajistit kvalitní a krásné svatební fotografie, fotoalbum, případně fotoknihu. Jen tak se budete moci ke své svatbě vždy vrátit, v budoucnu jistě i s dětmi a vnoučaty. Výběr fotografa pro Váš svatební den je tedy velmi důležitý. Budu opravdu rád a poctěn, pokud mi svěříte zodpovědnost zachytit a zobrazit vzpomínky na Váš svatební den. Fotografování považuji za skvělou profesi, která mě baví a věřím, že na výsledku to uvidíte i Vy. Je pro mě důležité, aby fotografování svatby pro Vás bylo příjemné, cítili jste se při něm dobře a opravdu jste si ho užili. Zachycení reálných momentek, nálady a atmosféry je mi přednější, než kašírované ateliérové fotografie s mnohdy nevkusným umělým pozadím. V průběhu svatebního fotografování kombinuji různé přístupy podle situace, přání i momentálního rozpoložení fotografovaných. Výsledkem je sada formálních i neformálních fotografií. Rozhodně však platí, že čím neformálněji a akčněji fotografování pojmeme, tím bude výsledek zajímavější a o to více si vše užijeme. Vždy se těším, že společné fotografování bude pořádná zábava a garantuji Vám, že z fotografování nemusíte mít vůbec žádné obavy.

Nabízím Vám:

  • Fotografování dle individuálních přání snoubenců
  • Cenové balíčky pro snadnější orientaci
  • Rozšíření služeb – dva fotografové, kameraman, grafické studio, speciální tiskové výstupy
  • Předsvatební fotografování

Bližší informace k cenám a rozsahu fotografování najdete na stránce ceníku.

Pro objednání termínu Vaší svatby mě neváhejte kontaktovat.

Více svatebních fotografií ve fotogalerii, kde jsou fotografie uspořádány tématicky nebo ve fotoblogu, kde jsou ukázky z některých realizovaných jednotlivých zakázek.