Reklamní fotografie


REKLAMNÍ FOTOGRAFIE A IMAGE FOTOGRAFIE JSOU NEJEFEKTIVNĚJŠÍ VIZUÁLNÍ ZKRATKOU, S NÍŽ ZNAČKA OSLOVUJE SVOJE ZÁKAZNÍKY. JEDNÁ SE O PODSTATNÝ PODKLAD PRO PŘÍPRAVU MNOHA MARKETINGOVÝCH MATERIÁLŮ VĚTŠINY FIREM. PŘÍPRAVU REKLAMNÍCH FOTOGRAFIÍ RADĚJI SVĚŘTE VŽDY PROFESIONÁLNÍMU FOTOATELIÉRŮ VE SPOLUPRÁCI S DOBRÝMI GRAFIKY, V KONEČNÉM DŮSLEDKU TO PRO VÁS BUDE NEJVÝHODNĚJŠÍ MOŽNÝ POSTUP.

filipfotograf-realizace-

Image fotografie patří k základnímu prostředku, jímž rychle představíte svojí značku a firmu svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům. Ze zkušenosti vím, že image fotografií nikdy není dostatek, neustále potřebujete vhodné image fotografie pro katalogy, inzeráty, outdoorové reklamní plochy nebo image internetové bannery. Kvalitní image fotografie vzbuzuje emoce a nastavuje základní vztah mezi značkou a jejími fanoušky, zákazníky. Jsou firmy, které image v zásadě staví nad samotný produkt a pro některé zákazníky je image nade vše. Ne náhodou se i na českém trhu daří outdoorovým nebo surfařským značkám, přestože nemáme ani velké hory, ani moře. Image fotografie odliší Vaší značku od ostatních a dá jí vlastní tvář, s níž se Vaši zákazníci budou moci ztotožnit.

Reklamní fotografie může mít řadu podob – od gastro zátiší, přes tématického souboru pro kalendář až po akční fotografie pro letáky, katalogy, či billboardy.

Ukázky z vybraných tiskových realizací najdete v blogu nebo ve fotogalerii, případně volejte pro konzultaci a bližší informace tel. 725952011.

PRO FIRMY

Cenu image fotografie je třeba kalkulovat zcela individuálně podle potřeb klienta. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Orientační cena 11600,- Kč/1 den fotografování.

Cenu fotografií je třeba kalkulovat zcela individuálně podle potřeb klienta. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Cena od 1800,- Kč/první hodina fotografování, 1400,- Kč/každá započatá další hodina fotografování.

Reportážní fotografie různých firemních akcí, party, koncertu, divadelního představení, ale i fotodokumentace veletržní expozice, průběhu stavby apod.

Orientační cena od 1800,- Kč/první hodina fotografování a 1400,- Kč/každá další započatá hodina fotografování.

Chcete se na něco zeptat nebo si zarezervovat termín? Napište mi:    GDPR – odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře je vyjádřen souhlas v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.