Sportovní fotografie


DYNAMIKA A AKCE. VÁŠ SPORT A VAŠE SPORTOVNÍ AKCE SI ZASLOUŽÍ PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE.

Fotografování sportu je především moje velká radost. Vzhledem k tomu, že jsem se dlouho v prostředí sportu pohyboval, mám k němu silný vztah. Odhad na vývoj akčního děje, oko pro sportovní akci, trpělivost při vyhledávání toho správného úhlu záběru a rychlá reakce, když konečně k něčemu dojde – to je přesně, z čeho chci při kvalitním sportovním fotografování vycházet a v čem na sobě chci pořád pracovat.

Charakteristikou sportovní fotografie je vysoká náročnost na kvalitu používané fototechniky, která se kloubí s nutností znalosti fotografovaného sportu.

U fotografování sportu nutně převládá radost z fotografování, nad komerční stránkou věci. Neváhejte mě, proto kontaktovat s nabídkami spolupráce při různých sportovních událostech. Podmínky spolupráce budeme domlouvat vždy individuálně v závislosti na atraktivnosti fotografované sportovní události, možnostech organizátorů, sportovců, či sportovních svazů.

Pro objednání termínu fotografování Vaší sportovní akce mě neváhejte kontaktovat nebo mi zavolejte na tel. 725952011.

Více sportovních fotografií najdete ve fotogalerii nebo v blogu

SPORT

Fotografování sportu mě extrémně baví, a proto mě neváhejte oslovit se žádostí o spolupráci a s cenou si předem nelamte hlavu. Ta v tomto případě bude hrát opravdu až druhé housle. V závislosti na atraktivitě akce a volných termínech je reálné domluvit nestandardní podmínky spolupráce. Fotografuji sportovní podniky a akce od mistrovství světa, mistrovství Evropy, světových pohárů, českých pohárů až po individuální sportovní akce připravené právě za účelem vytvoření image a reklamních sportovních snímků. Samostatnou disciplínou jsou sportovní portréty v ateliéru nebo typickém prostředí pro daný sport. Sportovní portréty fotografuji pro jednotlivce i profesionální sportovní kluby. Podmínky spolupráce dohodneme individuálně a v případě volného termínu budu mít vždy snahu Vám vyjít vstříc.

FOTOGRAF FILIP KOMOROUS
+420 725 952 011


Poptat fotografa:


GDPR – odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře je vyjádřen souhlas v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.