Ceník fotografických prací


DŮLEŽITÁ JE SPOKOJENOST KLIENTŮ, CENA JE JEN OTÁZKA DOHODY

Hezký den, Filipe. Moc děkujeme za super práci, fotogalerie vypadá skvěle, jsme opravdu nadšení…

Markéta & Marek
Novomanželé

Ahoj Filipe, nemám slov, je to nádhera! Jsem hrozně ráda, že jsi fotil naší svatbu ty!

Míša & Jindra
Novomanželé

Ahoj Filipe, ještě jsme Ti dostatečně nepochválili fotky! Všichni jsou naprosto nadšený!!! Jsou tedy vážně užasný a vypadají jakoby Plzeň byla jen naše… Jsem zvědavá, kdy nás omrzí :-)

Anička & Miky & kluci
Skotská svatba v Čechách

Ahoj Filipe, jsi rychlík. A taky jsi úžasnej fotograf! Fotky jsou nádherný, moc se nám líbí! Diky;-) M&S

Marcela & Steve
Svatba plná potápěčů
Filipe, fotky jsou opravdu krásné.
Alice a Ondřej
Novomanželé
Dear Filip, I think you’re doing a good job. Everything is OK.
M. S.
GCMR Gmbh

Ahoj Filipe, fotky jsou super, už teď se nemůžeme dočkat dalších :-)

Lenka a Vojta
Novomanželé

Ahoj Filipe, plno fotek se setkalo s nadšenou reakcí jak u nás, tak i u našich hostů, kterým jsme fotky ukázali. Doslova cituji:“Máme stovky fotek, ale žádnou tak pěknou.“

Martin a Lenka
Novomanželé

Ahoj Filipe, výběr fotografií pro fotoknihu necháme na Tobě. Vyber takové fotky, které Ti přijdou k nám nejlepší. Nám se líbí všechny, ve všech je kouzlo a krásné světlo.“

Soňa a Honza
Novomanželé

Čau Filipe, mockrát děkujem. Fotky jsi dělal moc pěkné. Tak třeba zase někdy někde ;)!“

David S.
Atlet, medailista z MS a OH.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Fotografování, během něhož zachytíme domácí atmosféru před odjezdem na obřad, příjezd novomanželů, průběh obřadu, všechny oficiální ceremonie, gratulace, skupinové fotografie se svatebčany a portrétních fotografií novomanželů. Fotografování je většinou ukončeno v průběhu první hodiny svatební hostiny a stihne pokrýt i řadu zajímavých momentek. Fotografování v celkovém trvání cca 5 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit, v takovém případě je účtována sazba 1000,- Kč za každou započatou další hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Sadu 30 ks papírových fotografií 13×19 cm
 2. USB flash disk s minimálně 250 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 3. 5 hodin fotografování
 4. Soukromé webové album – pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 5. Osobní schůzka
 6. Dopravné v Praze a Plzni zdarma
Poptat fotografa

Skvělá volba pro zachycení průběhu svatebního dne. S fotografováním začneme podle domluvy, nejčastěji však již v průběhu příprav, kdy vzniknou zajímavé intimní momentky. Zdokumentována bude cesta na svatební místo a příjezd novomanželů. Následovat bude fotografování průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací a skupinových fotografií se svatebčany. Pozornost podle dohody budeme věnovat portrétním a neformálním fotografií novomanželů jak v blízkostí svatebního místa, tak ideálně i po začátku neformální části svatební hostiny, kdy hosté již mohou pokračovat v zábavě během krátké nepřítomnosti novomanželů. Fotografování v celkovém trvání cca 8 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit, v takovém případě je účtována sazba 1000,- Kč za každou započatou další hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Sadu 50 ks papírových fotografií 13×19 cm (nebo v jiném formátu dle domluvy)
 2. USB flash disk s minimálně 300 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 3. 8 hodin fotografování
 4. Soukromé webové album – pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 5. Osobní schůzka
 6. Dopravné v Praze a Plzni zdarma
Poptat fotografa

Vhodné pro všechny, kteří se na svůj svatební den opravdu těší a chtějí mít kvalitně zdokumentované vše podstatné, co během něj proběhne. Fotografovat společně začneme již během ranních příprav, kdy vzniknou krásné intimní fotografie při líčení, česání a hmatatelného očekávání nadcházejícího velkého okamžiku v životě snoubenců. Poté zaznamenáme cestu na obřad a pochopitelně dojde i na fotografování příjezdu novomanželů, průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací, skupinových fotografií se svatebčany. Speciálně si dáme záležet na neformálních portrétních fotografií novomanželů, na což je ideální si vyhradit čas i těsně po začátku neformální části svatební hostiny, kdy jsou hosté spokojeni s průběhem svatby a novomanžely bez lítosti omluví na fotografování. Fotografování bude ukončeno v průběhu večerní party. Fotografování v celkovém trvání cca 12 hodin. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Fotografování cca 12 hodin, maximální individuální uzpůsobení fotografa harmonogramu svatby a přání snoubenců
 2. Sadu 80 ks papírových fotografií 13×19 cm (nebo v jiném formátu dle domluvy)
 3. USB flash disk s minimálně 380 fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 4. Soukromé webové album –pro rodinnou prezentaci a výběr snímků pro tisk
 5. Osobní schůzka
 6. Dopravné v Praze, Plzni a okruhu 20 km od těchto měst zdarma
Poptat fotografa

Fotografování příjezdu novomanželů, průběhu obřadu, všech oficiálních ceremonií, gratulací, skupinových fotografií se svatebčany, portrétních fotografií novomanželů v blízkostí svatebního místa. Fotografování v celkovém trvání cca 2 hodin. Fotografování lze na místě prodloužit (pokud to dovolí harmonogram fotografa), v takovém případě je účtována sazba 1000,- Kč za každou započatou další hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. USB flash disk s minimálně 120 vyretušovanými fotografiemi v plné tiskové kvalitě
 2. 2 hodiny fotografování
 3. Soukromé webové album – po dobu dle dohody
Poptat fotografa
Tento typ fotografování je velmi oblíbený zejména ve Velké Británii a USA. Fotografování obsahuje především portrétní fotografie páru v plenéru, ideálně na vhodně vytipovaném místě, ke kterému mají fotografovaní osobní vztah (např. často na daném místě scházejí, zažili na zde příjemné společné chvíle, je to romantické místo v blízkosti budoucího svatebního místa a podobně). Fotografování v době trvání cca 1 hodiny je za cenu 1600,- Kč. Fotografování lze prodloužit za sazbu 1000,- Kč za každou další započatou hodinu. V ceně tohoto fotografování obdržíte:
 1. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
 2. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.
 3. Doba  fotografování dle vzájemné dohody
 4. Soukromé webové album pro výběr digitálních fotografií a snímků pro tisk
Poptat fotografa

FOTOATELIÉR

Cenu produktové fotografie je třeba kalkulovat individuálně v závislosti na množství, potřebném výstupu a typu produktu. Orientační cena je vztažena k velkému množství nejpoptávanějšímu typu produktové fotografie – z fotografického hlediska nekomplikovaný produkt (např. rychlovarná konvice) fotografovaný pro e-shop, či tištěný katalog. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Orientační cena od 280,- Kč/1 foto.

Orientační cena vychází z  částky 9000,- Kč/1 den fotografování.

Poptat fotografa

Fotografování portrétů ve fotoateliéru. Fotografování portrétů, které vystihují osobnost fotografovaného modelu nebo modelky nebo fotografování tzv. business portrétu pro prezentaci v životopisu a profesních sociálních sítích. Je vhodná telefonická konzultace předem. Fotografování portrétu je po dohodě možné i mimo ateliér. Není od věci zvážit využítí služeb profesionální vizážistky – obvykle cca 500,- Kč (upřesněno v závislosti na náročnosti líčení a druhu fotografování). Fotografovat společně můžeme buď jeden vychytaný portrét nebo oblíbenou formou hodinové až 90 minutové fotografické seance s cílem vytvořit variabilní sadičku více fotografií. Neváhejte se zamluvením termínu. Společně zkonzultujeme, jaká forma portrétního fotografování bude nejlépe vyhovovat Vašim představám.

Cena 1600,- Kč/60 minut portrétování s možností prodloužení podle potřeby. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Ateliérové fotografování 60 minut s možností prodloužení
 2. Soukromé webové album s cca 50 – 100 ks nafotografovaných snímků – pro výběr fotografií v digitální podobě a snímků k tisku
 3. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
 4. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.
Poptat fotografa

Rodinná fotografie je velmi specifický druh portrétní fotografie. Má smysl zejména z toho důvodu, že všichni v čase neustále procházíme určitým vývojem, což při každodenní činnosti nevnímáme tak intenzivně jako právě při shlédnutí fotografií s určitým časovým odstupem. Rodinné fotografování zahrnuje fotografování budoucích rodičů, rodin, sourozenců, dětí, ale například i narozeninových oslav, křtin apod.

Cena 1600,- Kč/60 minut fotografování s možností prodloužení podle potřeby. V ceně tohoto fotografování obdržíte:

 1. Ateliérové fotografování 60 minut s možností prodloužení
 2. Soukromé webové album s cca 50 – 100 ks nafotografovaných snímků –  pro výběr fotografií v digitální podobě a snímků k tisku
 3. V ceně 10 ks vyretušovaných digitálních fotografií dle Vašeho výběru, každá další retušovaná fotografie 50,- Kč/ks
 4. Papírové fotografie dle dohody – nejčastěji 13×19 cm lesk (nebo v jiném formátu dle domluvy), možno i fotoobraz, velké formáty tisku atd.
Poptat fotografa

PRO FIRMY

Cenu image fotografie je třeba kalkulovat zcela individuálně podle potřeb klienta. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Orientační cena 9000,- Kč/1 den fotografování.

Poptat fotografa

Cenu fotografií je třeba kalkulovat zcela individuálně podle potřeb klienta. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Cena od 1600,- Kč/první hodina fotografování, 1000,- Kč/každá započatá další hodina fotografování.

Poptat fotografa

Cenu fotografií je třeba kalkulovat zcela individuálně podle potřeb klienta. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Cena od 1600,- Kč/první hodina fotografování, 1000,- Kč/každá započatá další hodina fotografování.

Poptat fotografa

Reportážní fotografie různých firemních akcí, party, koncertu, divadelního představení, ale i fotodokumentace veletržní expozice, průběhu stavby apod.

Orientační cena od 1600,- Kč/první hodina fotografování a 1000,- Kč/každá další započatá hodina fotografování.

Poptat fotografa

Cenu produktové i gastro fotografie je třeba kalkulovat individuálně v závislosti na množství, potřebném výstupu a typu produktu. Zejména pokud se jedná o fotografii mimo ateliér, která je náročná na kvalitní přípravu. Orientační cena je vztažena k velkému množství fotografií nekomplikovaného produktu fotografovaného pro e-shop, či tištěné výstupy. Pro sestavení přesné kalkulace mě, prosím, kontaktujte. Rád Vám udělám nabídku podle Vašich požadavků.

Orientační cena od 280,- Kč/1 foto.

Orientační cena vychází z  částky 9000,- Kč/1 den fotografování.

Poptat fotografa

SPORT

Fotografování sportu je především moje velká radost. Z toho důvodu mě neváhejte oslovit se žádostí o spolupráci a s cenou si předem nelamte hlavu. Ta v tomto případě bude hrát opravdu až druhé housle. V závislosti na atraktivitě akce a volných termínech je reálné domluvit nestandardní podmínky spolupráce. Fotografuji sportovní podniky a akce od mistrovství světa, mistrovství Evropy, světových pohárů, českých pohárů až po individuální sportovní akce připravené právě za účelem vytvoření image a reklamních sportovních snímků. Samostatnou disciplínou jsou sportovní portréty v ateliéru nebo typickém prostředí pro daný sport. Sportovní portréty fotografuji pro jednotlivce i profesionální sportovní kluby. Podmínky spolupráce dohodneme individuálně a v případě volného termínu budu mít vždy snahu Vám vyjít vstříc.

Poptat fotografa

JAKÁ JE OBVYKLÁ ČASOVÁ NÁROČNOST ČINNOSTÍ NA FOTOGRAFICKÉ ZAKÁZCE?

Konzultace zadání s klientem
5%
Příprava a nasvícení
7%
Fotografování
31%
Postprodukce
35%
Příprava elektronických a tiskových výstupů
7%
Doprava
13%
Administrativa
2%

OSTATNÍ:

Dopravné: 7,- Kč/km (není-li uvedeno jinak v cenové nabídce).

Profesionální vizážistka: 300,- Kč – 1500,-  Kč v závislosti na náročnosti a druhu fotografování.

Asistentka na akci – cena kalkulována individuálně na základě náročnosti a rozsahu prací.

Dva fotografové na akci – cena kalkulována individuálně na základě rozsahu prací.

Kameraman na akci – cena kalkulována individuálně na základě rozsahu prací.

Neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení.

Ceník je platný pro objednávky od 1. 1. 2021.

Fotografie, tisky, fotoknihy, alba: viz. samostatný ceník.