Nezávazná poptávka fotografa


Ptejte se, poptávejte, zamluvte si termín fotografování nebo volejte tel. 725952011:  FILIP KOMOROUS
  info@filipfotograf.cz
  +420 725 952 011

  Fotoateliér Filipa Komorouse, Denisovo nábřeží 6, Plzeň 3, 301 00
  Kudy do ateliéru »


  Uveďte, prosím, poptávaný termín a případně orientační rozsah fotografické služby. Nezapomeňte také uvést Váš telefonní kontakt.

  Tato poptávka je zcela nezávazná. V nejbližší době Vás budu kontaktovat pro konzultaci detailů Vámi poptávaného fotografování, potvrzení termínu, či pro sjednání osobní schůzky.


  Fotografické služby poskytuji na území celé České republiky i v zahraničí. Podle charakteru zakázky pracuji samostatně nebo v týmu s asistentkou a grafikem, případně druhým fotografem a kameramanem. Většinu zakázek realizuji na území Plzně, Prahy, Středočeského a Plzeňského kraje, ale vítaným zpestřením jsou vždy i fotografické akce v zahraničních destinacích – zakázky na základě objednávky klientů jsem realizoval například v Německu, Anglii, Francii, Rakousku, Polsku, Itálii, Slovinsku, Maďarsku, Rusku, Bulharsku, Egyptě, Mexiku, Irsku, Japonsku. Ateliérovou portrétní a produktovou fotografii realizuji převážně ve vlastním ateliéru v Plzni, případně v Praze. Spolupracuji s českými i zahraničními klienty, s jednotlivci i firmami, s národními i mezinárodními sportovními svazy, s profesionálními sportovními kluby i regionálními oddíly. S řadou klientů spolupracuji dlouhodobě. Z hlediska místa se většinou necítím být limitován a vše je pro mne pouze otázkou dohody a pochopitelně i volných termínů. Těším se na spolupráci i s Vámi.

  Fotografické služby na základě živnosti provozuji od roku 1998.

   


  GDPR – odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím výše uvedeného formuláře je vyjádřen souhlas v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 se zpracováním osobních údajů.