Image a reklamní fotografie


REKLAMNÍ FOTOGRAFIE A IMAGE FOTOGRAFIE JSOU NEJEFEKTIVNĚJŠÍ VIZUÁLNÍ ZKRATKOU, S NÍŽ ZNAČKA OSLOVUJE SVOJE PŘÍZNIVCE A ZÁKAZNÍKY. JEDNÁ SE O PODSTATNÝ PODKLAD PRO PŘÍPRAVU MNOHA MARKETINGOVÝCH MATERIÁLŮ VĚTŠINY FIREM.

filipfotograf-realizace-

Image fotografie patří k základnímu prostředku, jímž rychle představíte svojí značku a firmu svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům. Ze zkušenosti vím, že image fotografií nikdy není dostatek, neustále potřebujete vhodné image fotografie pro katalogy, inzeráty, outdoorové reklamní plochy nebo image internetové bannery. Kvalitní image fotografie vzbuzuje emoce a nastavuje základní vztah mezi značkou a jejími fanoušky, zákazníky. Jsou firmy, které image v zásadě staví nad samotný produkt a pro některé zákazníky je image nade vše. Ne náhodou se i na českém trhu daří outdoorovým nebo surfařským značkám, přestože nemáme ani velké hory, ani moře. Image fotografie odliší Vaší značku od ostatních a dá jí vlastní tvář, s níž se Vaši zákazníci budou moci ztotožnit.

Reklamní fotografie může mít řadu podob – od gastro zátiší, přes tématického souboru pro kalendář až po akční fotografie pro letáky, katalogy, či billboardy.

Ukázky z vybraných tiskových realizací najdete v blogu nebo ve fotogalerii.